Renkli Gelin Ayakkabıları

Kategori: Genel - 20 viewsYorum Yazın
Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

 

Renkli gelin ayakkabıları kendi tarzını ve tercihlerini özgürce yansıtmak isteyenler için öne çıkarken renkleriyle bütünleşen fiyonk, kurdele, taş ve pul detaylarıyla daha da şık ve elegan bir tarz olabiliyor. Renkli ayakkabıların çok fazla tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise daha sonra farklı mekan ve etkinliklerde de giyilebilmesidir.

Çok fazla tül ve fiyonk detaylarıyla gösterişli olmayan bir gelinlik ayakkabısı modeli tercih edildiğinde daha sonra kullanılabilirlik daha ön plandadır. Renkli ayakkabıların genelde sadece tek renk olmasına alışkın olsak dahi farklı renk kombinasyonları ve desenlerle farklılaşan stiller bu yıl daha çok tercih edilmektedir.

Ayakkabı ve topuk arasındaki değişik renk uyumları dahi oldukça uyumlu ve hoş bir stil yaratabiliyor. Örneğin; kırmızı olan gelinlik ayakkabısının siyah renkte bir topuğu olabilirken siyahki renkteki ayakkabının da beyaz renkte topuğu olabilir ve çok şık bir uyum olacaktır. Gelinlik ayakkabısının sadece beyaz veya soft renklerde olması artık şart olmamakla birlikte yenilenen moda anlayışıyla çok farklı tarzlar yaratılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kişilere Göre Gelinlik Önerileri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri ve Kişilere Göre Gelinlik Önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN