Güzel Gelinlik Seçimi İçin Neler Yapılmalıdır?

Kategori: Gelinlik Seçimi - 117 viewsYorum Yazın
Güzel Gelinlik Seçimi İçin Neler Yapılmalıdır?

Güzel Gelinlik Seçimi İçin Neler Yapılmalıdır?

 

Yeni yılı karşılayacağımız bu gece, yeni planları ve yeni düşünceleri de beraberinde getirecek. Yeni yılın hepinize sağlık, mutluluk, huzur, başarı kısacası sizler için ne iyiyse ne güzelse onu getirmesini diliyoruz.

İşte bu palan ve düşünceler arasında sanırım hayatınızı birleştirmek istediğiniz O değerli kişi başı çekiyordur. Malum eğer bu kişide varsa geriye ne kalmış? Seçilecek güzel bir gelinlik modeli ve bu güzel gelinlik modeline uyacak güzel kombinler. Duvaklar, gelin ayakkabıları, gelin çiçekleri, gelin saçı, gelin makyajı, gelin takısı vb…

Kış mevsiminin tam ortasındayız belki ama bu işler zaten iki güne sığdırılacak şeyler değil. Hele ki o günün en güzeli olacaksanız ciddi bir çalışma içerisine girmeniz şart. Bu yüzden çalışmalara şimdiden başlamak en azından kafanızdaki model ve bu modellerle uygun kombinler oluşturmak adına yararınıza olacaktır. Sakın unutmayın heyecan birinci yardımcınız olacaktır. Gelinlik içerisinde kendinizi görmek ve bu anın yani düğün gününüzün hayatınızdaki en mutlu ve en unutulmaz günlerden biri olacağını aklınızdan çıkarmayın.

İşte bu unutulmaz düğün gününüzün sizin için ne denli yorucu geçeceği de aşikâr. Bizlerde bu hazırlıkları içerisinde sizlere bir nebze katkımız olması adına birbirinde güzel gelinlik modelleri ile karşınızdayız. Düğün hazırlığı uzun ve yorucu bir çalışma gerektirdiğinden dolayı gelin adaylarımızın yükünü azaltmak ve onlara gelinlik ve kombinleri hakkında son trend modellerini göstermek için bir çalışma hazırladık.

Güzel Gelinlik Seçimi İçin Neler Yapılmalıdır?

2017 gelinlik modellerinde birbirinden farklı birçok dikkat çeken özellikler bulunmakta. Bu özelliklerin başında ise gelinliklerin vazgeçilmezleri arasında olan dantel ile özel işlemeye sahip olan gelinlikler geliyor. Moda tasarımcıları bu sezon diğer yıllara göre gelinlik modellerinde bu özelliklerin oldukça revaçta olacağını belirtiyorlar.

Moda tasarımcıları gelinliklerde bir noktaya daha dikkat çekmekte. “Tül detayları”. Tül detaylarının yoğun olduğu gelinlik modellerini de oldukça sık görmemizin mümkün olduğunu belirtiyorlar.

Tabii gelinlik seçimi yapan gelin adaylarımızın sadece kumaş türleri ve canlı-cansız mankenlerde gelinliklerin nasıl durduğuna bakmamaları gerek. Burada dikkat edilecek husus onların üzerinde nasıl durduğu değil sizin üzerinizde nasıl duracağıdır. Bu yüzden güzel bir gelinlik seçerken muhakkak kendi vücut şekillerinizi de göz önüne alarak seçimlerinizi yapmanız daha uygun olacaktır. Sonraki makalelerimizde bu özelliklerinize göre de güzel gelinlik seçimi için neler yapılmalıdır konusunu ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Fiziğiniz nasıl olursa olsun, zayıf, kilolu, kısa boylu, uzun boylu hiç fark etmez. Unutmayın her durumda size uyacak, sizi güzel gösterecek en güzelinden bir gelinlik modeli muhakkak vardır. Önemli olan doğru seçimi yapmaktır. Umarız sitemizde bu doğru seçimi yapacak sizleri çok güzel gösterecek bir gelinlik modelini bulur ve bu mutlu gününüze bizleri de ortak edersiniz.

Merak etmeyin www.güzelgelinlik.com sizin her isteğinizi cevap verecek. O güzel yorumlarınızı da esirgemeyin bizlerden. Fikirleriniz bizim için çok değerli.

 

Unutmayın!!! Hayatınızın En Güzel Gününde, En Güzel Olmak, Sadece SİZİN Hakkınız.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Güzel Gelinlik Seçimi İçin Neler Yapılmalıdır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ayten dedi ki:

    Gelinlik seçimi yaparken tabiki modayı takip etmeliyiz. Ama modayı takip etmek adına da tarzımıza çok aykırı bir model seçmek macera olur. Kendimizi en iyi ifade edebileceğimiz bir modelde odaklanmalıyız.

YORUM YAZIN