Yarım Balık Gelinlik Modeli

Kategori: Gelinlik Modelleri - 153 viewsYorum Yazın
Yarım Balık Gelinlik Modeli

 Yarım Balık Gelinlik Modeli

 

Yarım balık gelinlik modeli, tam balık gelinlik modeline göre taşıması oldukça rahat ve kolaydır. Rahat ettirmesi ile bu sezonda satışa sunulan dantelli yarım balık gelinlik modelleri, genç kızlarımız tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Yarım balık modeli, tam balık gelinlik modeline göre daha kolay şekilde kullanılmaktadır. Orta boyun altında bir boya sahip iseniz ve çok fazla kilonuz yok ise gönül rahatlığı ile tercih edeceğiniz bir gelinlik modelidir tam balık gelinlik modeli.

Yarım balık modeli, kalçanın altına kadar vücudu saran ve daha sonra açılan bir gelinlik modelidir. Böylece vücut hatlarınızdaki tüm çekiciliği gözler önüne çıkarır ve düğününüzde prenses olabilirsiniz. Bu bağlamda tam balık gelinlik modeline göre hareket kısıtlamaması vermesinden dolayı da genç kızlarımız tarafından oldukça tercih edilmektedir. Tam balık modelinin aksine yarım balık gelinlik modelini orta ve uzun boya sahip genç kızların tercih etmesi gerektiğini ve balıketli olan genç kızlarımızın da tercih edebileceğini unutmayınız. Çünkü yarım gelinlik modeli bütün fazlalıklarınızı kapatmak için idealdir.

Yıllardır klasikleşmiş gelinlik modelleri son 3-4 yıldan beri pek fazla tercih edilmemektedir. Balık gelinlik modeli ise 2015 yılında dahi oldukça çok tercih edilmekte ve modaya uygun şekilde üretilmesi ile gelin adaylarının gönüllerini fetheden bir gelinlik modeli olarak sektördeki satışlarına devam etmektedirler. Tam ve yarım balık modeli olarak 2’ye ayrılan balık gelinlik modeli, dantel işlemelere sahip modellere de sahiplerdir.

Vücut tipi göz önünde bulundurulduğunda uygun iseniz yarım balık modelini tercih edebilirsiniz. Eskiden beri süregelen bir algı artık değişmektedir. Düşünülenin aksine oldukça rahat olan yarım balık gelinlik modeli, bütün vücudunuzu sarmasına rağmen rahat hareket etme olanağını vermektedir. Teknolojide yaşanan gelişmelere uygun olarak üretilmesindeki faydaları görebilirsiniz. Aynı zamanda genç kızlarımızın vücudundaki fazlalıkları da kapatmasından dolayı yarım balık gelinlik modelini tercih edebilirler. Yarım balık modelindeki dantel işlemeli kol detayları ise oldukça modern ve şık durmaktadır. Modern gelinlik modelleri arasında yer almasından dolayı genç kızların hayalindeki gelinlik modellerinden birisi olmayı başarmışlardır. Rahat etmesinden dolayı ise tüm genç kızlarımız rahatlıkla tercih edebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Uzun Kollu Gelinlikler başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Yarım Balık Gelinlik Modeli (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Cemaliye dedi ki:

    Yarım balık gelinlik modelleri her mevsim ve her ortama uyum sağlayan ve her türlü yaka modeli ile kullanılabilen çok amaçlı bir modeldir. Yarım gelinliğin diğer avantajı da vücut hatları çok düzgün olmayan bir bayanı bile şekilli ve mükemmel gösterebilir. Yarım balık gelinlik modeli çok zarif ve narin bir görüntü elde etmemizi sağlayacaktır. Ayrıca yarım balık gelinlik modelleri inci boncuk ile süslendiğinde çok göz alıcı olabilir.

YORUM YAZIN