Helenistik Gelinlik Modelleri

Kategori: Gelinlik Modelleri - 135 viewsYorum Yazın
Helenistik Gelinlik Modelleri

Helenistik Gelinlik Modelleri

 

Helenistik gelinlik modelleri için öne çıkan en önemli detay göğüs kısmına vurgu yapan bir tarzda olmasıdır. Vücudun en güzel yerini ortaya çıkarabildiği gibi bel kısmını ve kalça kısmını da oldukça hafif ve uygun bir şekilde şekillendirmesiyle bilinir. Omuz ve göğüs kısımlarında hafif detayların eklendiği ve taşlarla süslendiği modelleriyle de bilinen gelinlik modellerini ayrıca fransız dantellerle de görmek mümkündür. Boncuk ve pul detaylarının kol kısımlarına çokça yakıştığı düşünüldüğünde tek omuzda dahi bu detayların adeta gelinliği yükselttiğini görüyorsunuz. Uçuş uçuş bir duruş sergileyen ve asla vücuda yapışmayan bir gelinlik modeli isteyen gelinler için oldukça uygun bir model olurken her yıl değişen trendlerle birlikte gelinlik modasında yerini alıyor. Her duvak çeşidiyle cesurca kullanabilen bu gelinlik modelini çok gösterişli olmayan bir düğün temasına cesurca kullanabilirsiniz. Görkemli ve şatafatlı bir düğün yapacaksanız asla bu gelinlik modellerini tercih etmemeniz gereklidir. Çünkü sade ve şık düğün konseptlerine tarz olarak uyumlu olan gelinlik modelleridir.

Bir önceki yazımız olan Helenistik Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Helenistik Gelinlik Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ceyda dedi ki:

    Helenistik gelinlik modelleri göğüs süslemeleri ve sırt dekoltesi ile göze çarpan çok şık tasarımları içerir. Bu yaz düğünümde böyle bir gelinlik tasarladım. Gelinliğimin dikimi ve aksesuar çalışmaları başladı. Eminim ki göz alıcı bir gelinlik ile düğünüm gerçekleşecek.

YORUM YAZIN