Gelin Makyajı 1

Kategori: Gelin Makyajı - 172 viewsYorum Yazın
Gelin Makyajı 1

Gelin Makyajı

Sadeliğin tek olması gereken nokta gelin makyajdır. Bu sezonda yapılan gelin makyajları, abartılı olarak asla tercih edilmemesi gerekiyor. Sade ve oldukça kusursuz olan gelin makyajlarını tercih etmeniz gerekmektedir. Gelin makyajı yaptırılırken fondöten kullanımına ise dikkat edilmesi gerekir. Fondöten kullanımını az tutarak, tabaka halinde olmamasına özen gösteriniz. Tabaka halinde olan fondöten yüzünden, kusursuzluğun uz tehlike altına girebilir. Makyaj yaptırırken asla eyeliner kullanmayınız.

Gelin makyajlarında birkaç sezon önce eyeliner kullanıldığını gördük. Bu sezonda kesinlikle tercih edilmemektedir. Gelin makyajının tamamlayıcısı olan farları da kullanmanız mümkündür. Bu sezonda çok koyu farlar hariç farları kullanmanız uygun görülmüştür. Uygun görülmekten kasıt aslında, modaya uygun makyajlar arasında görülmelerinden dolayıdır.

Düğün hazırlıklarından sonra düğüne 10 gün kala kuaförünüz ile görüşmelerine başlamakta kesinlikle fayda var. 10 gün önce kuaförünüze gidilerek, sizleri iyice tanımasına ve yüz ve benzeri unsurlarınızı incelemesine müsaade veriniz. Sizlerin de doğrultusunda sizlere mükemmel ve kusursuz bir makyaj yapılarak, o gece için sizleri hazırlayabilmek te dirler. Her şeyin kusursuz olmasını istiyorsanız, belli bir düzen halinde takvimler yapmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz? başlıklı makalemizde düğün makyajı, gelin makyajı ve gelin makyajı nasıl olmalı hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Gelin Makyajı 1 (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. deniz dedi ki:

    super otesi

  2. Defne dedi ki:

    Gelin makyajı çok sıra dışı ve ağır olmalı bence. İnsan hayatında kaç defa gelin olur ki!

YORUM YAZIN