Spor Gelin Ayakkabıları

Kategori: Gelin Ayakkabısı - 148 viewsYorum Yazın
Spor Gelin Ayakkabıları

Spor Gelin Ayakkabıları

 

Spor gelin ayakkabıları klasik topuklu ve rahatsız edici ayakkabılardan sıkılan gelinler için kurtarıcı bir yenilik olmakla birlikte en önemli özelliği ise hem rahat hem de şık olmanın bir arada sunulduğu ayakkabılardır. Dantellerle süslenebilen, tasarımları değiştirilebilen, üzerine metal detayların dahi eklenebildiği modelleri gelinlik ayakkabısı olmasının avantajları bunlarla sınırlı değildir. Ayrıca, pulların işlenebildiği, taşların değerli ve ya değersiz olması tercihine bağlı ayakkabıya dikilebilmesi ve en önemlisi ise ayakkabının tabanına daha çok ve daha kolay isimlerin yazılmasıdır.

Rahatlığından ödün vermeden şıklığını yansıtmak isteyen gelin adaylarının mutlaka tercih ettiği spor modeller ister.

Tüm gün ayakta giyilebilirken isterseniz de düğünün belli saatlerinden sonra tercih edilebilen bir alternatiftir.

Babet tarzında dahi spor gelin ayakkabısı olmakla birlikte tüy ve sim detayları ile hareketlendirilen özel tasarımlardır. Dantel detaylarının gelinlikte olmasının ayakkabı seçiminde de olması gerektiğini.

Kanıtlamasıyla birlikte saten kurdele veya fransız dantellerinin işlendiği ayakkabı modelleri veya kurdelelerin süslenerek bağcıklara eklendiği ayakkabı modelleri.

Bu yıl gelin adaylarının en çok tercih ettiği en şık ve en rahat gelinlik ayakkabısı modellerinden olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Spor Gelin Ayakkabıları başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Spor Gelin Ayakkabıları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Fidan dedi ki:

    Spor gelin ayakkabısı diye yeni bir akım oluşmuş. Buna rastladığıma çok sevindim. Hep düşünürdüm böyle birşeyi. Hem şık, hem rahat olmanın çok doğru bir yolu bu. Bunu düşünen tasarımcıları tebrik ederim. Ayrıca gece kıyafetlerinin altına da bu tarz spor ayakkabılar kullanılabilir.

YORUM YAZIN