Renkli Gelin Ayakkabıları

Kategori: Gelin Ayakkabısı - 94 viewsYorum Yazın
Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

 

 Renkli gelin ayakkabıları düğününde farklı olmak isteyenler için önemli bir alternatif oluyor. Farklı olmakla birlikte şıklığından da ödün vermek istemeyen gelinler için son yıllarda moda olan gelinlik ayakkabılarından biridir. Özellikle son yıllarda farklı tarzdaki gelinliklerin moda olmasıyla birlikte gelinlik ayakkabılarında da farklılıklar öne çıkıyor. Sadece beyaz veya gümüş renkteki ayakkabıların yerine kırmızı, sarı, mavi, turuncu ve pembe gibi pek çok farklı renkte gelinlik ayakkabılarını bu yıl vitrinlerde görmeniz mümkün oluyor.

 

 Renkli gelin ayakkabıları arasından öne çıkan renklerin anlamları olduğu için bu renklerin anlamlarını da bilmeniz gerekiyor. Örneğin; kırmızı gelin ayakkabıları duygusal açıdan mutluluğu, azim ve kararlılığı ifade ederken fiyonk detaylarıyla öne çıkan kırmızı gelin ayakkabıları bu yıl çok moda. Pembe renk ise genelde saflığın rengi olurken hem şık hem de sade görünmek isteyenlere hitap ediyor. Mavi renk ise sonsuzluğu simgelerken dingin bir hava yaratmakla birlikte gelin ayakkabılarına çok yakışıyor. Yeşil ise ferah ve güven veren bir renk olarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir alternatif oluyor.Renkli Gelin Ayakkabıları

15

Bir önceki yazımız olan Babet Gelin Ayakkabısı başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve Babet Gelin Ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Renkli Gelin Ayakkabıları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Zehra dedi ki:

    Renkli gelin ayakkabısı eski zamanlarda kimsenin aklına gelmeyen bir şeydi. Gelin ayakkabısı beyaz yada krem renkli olur diye bir algı vardı. Zamanla herşey değişebilir. Kurallar yıkılabilir. Renkli ayakkabılar da gelin ayakkabısı olarak kullanılabilir. Özellikle renkli kişiliğe sahip, kıpır kıpır gelinlerin tercihidir renkli gelin ayakkabısı.

YORUM YAZIN