Babet Gelin Ayakkabısı

Kategori: Gelin Ayakkabısı - 78 viewsYorum Yazın
Babet Gelin Ayakkabısı

Babet Gelin Ayakkabısı

 

 Babet gelin ayakkabısı modern hayatın etkileriyle günden güne değişerek gelin ayakkabısı modasına da girmiştir. Modanın gelişmesiyle birlikte farklılaşan gelin ayakkabısı modellerine her gün yenisi eklenirken klasik gelin ayakkabılarından artık yavaş yavaş uzaklaşılırken yeni tarzlar da sürekli gelişiyor.

 

Babet gelin ayakkabısı rahatlık ve şıklığı ön planda tutmaktadır. Düğün hazırlıkları sırasında oldukça yoğun ve yorucu geçen günlerden sonra düğün gecesinde de tüm gün gelin ve damatın ayakta kalması adeta çekilmez bir duruma gelmektedir. Bu nedenle gelinler için babetler bir kurtarıcı olabilir. Mutlaka her gelinin, düğün gecesi için kendilerine özel babet modelindeki bir ayakkabıya ihtiyacı vardır. Gelin babet modelleri doğal olarak normal babetlerden farklı olarak daha şık ve daha özenli hazırlanır. Pullar, boncuklar, danteller ve kurdelelerin olduğu babet modelleri oldukça şık bir tarzdadır. Hatta düğün gecesi sonrasında katılacağınız eğlence ve partiler için oldukça ideal ayakkabı modellerinden biridir. Hem şıklığınızı ve hem de zerafetinizi tamamlayan hem de rahat bir şekilde en özel gününüzü tamamlamanızı sağlayan bu ayakkabı modellerine pek çok gelin rağbet göstermektedir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Gelin Ayakkabısı Çeşitleri başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Babet Gelin Ayakkabısı (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ayşe dedi ki:

    Babet gelin ayakkabısı akıllı gelin adayları için mükemmel bir tercih. Hem düğün boyunca rahat hareket edecek hem de günün keyfini çıkartabilecek. Babet modellerde sınırsız aksesuar ve obje kullanılabilmekte. Bu nedenle gelinliğe uygun bir babet gelin ayakkabısı seçerseniz hem rahat hem de şık olursunuz.

YORUM YAZIN