Saça Göre Duvak Modelleri

Kategori: Duvak Modelleri - 127 viewsYorum Yazın
Saça Göre Duvak Modelleri

Saça Göre Duvak Modelleri

 

Saça göre duvak modelleri arasından bir tercih yaparken geleneksel bir duvak mı yoksa daha marjinal bir duvak modeli mi seçeceğinizi düşünmek size kalırken saç modelinizin gösteriş ve sadeliğine göre duvak tercihinizi yapmanız gerekecektir. Gösterişli bir saç modeli tercih edecekseniz, sade bir duvak modeli uygun bir seçim olurken sade bir saç modeli tercihi olduğunda duvak seçiminizin daha gösterişli olması gereklidir. Bu şekilde hem gelin saçınız daha şık bir tarzda kendini gösterecek hem de gelinlik ve duvak uyumunuz şık ve zarif olacaktır. Bu konudaki tercih ve sorumluluklar tamamen gelin adaylarına kalmakla birlikte doğru bilgilendirme ve uygun tercihler ile çok şık ve isabetli bir tarz yaratmak oldukça kolay ve ayrıcalıklı olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Saça Göre Duvak Modelleri 1 başlıklı makalemizde Askılı Gelinlik Modelleri, askılı prenses gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Saça Göre Duvak Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Semiha dedi ki:

    Saça göre duvak seçimi çok düşünülmesi gereken bir konudur. Ya saçlarınızı yada duvağı ön plana çıkartmanız gerekecektir. Benim fikrim duvağı ön plana çıkartan bir model seçmek daha mantıklı. İnsan hayatında bir kere duvak takar ve çok özel olmasını ister. Bu nedenle saçınızı biraz sade bir model yaptırıp gösterişli bir duvak seçmelisiniz.

YORUM YAZIN