Romantik Duvak Modelleri

Kategori: Duvak Modelleri - 76 viewsYorum Yazın
Romantik Duvak Modelleri

Romantik Duvak Modelleri

 

 Romantik duvak modelleri, gelinler için çok tercih edilen duvak modelleri arasındadır. Son yıllarda duvakların yerine takılan çiçekler, şık taşlar ve şapkalar yine yerini duvaklara bırakırken romantik bir duvak seçmek gelin adayını memnun eden ve hayallerini süsleyen bir detaydır. Seçilen duvaklar elbette ki gelinliğe uygun bir tarzda, şekilde ve kumaşta olmalıdır..

 

 Romantik duvak modelleri, tasarımı ve duruşuyla farklılığını ortaya koyarken dantel ve tül kumaşlarıyla da çok beğenilen ve bu yıl yine moda olan bir duvak olarak öne çıkmaktadır. Hem topuz hem de salınan saç modellerine çok yakışan bu duvak modelleri eski yılların saflığını , masumiyetini ve romantizmini de adeta yeniden canlandırarak tüm gelinliklerle harika bir uyum sunuyor. Duvak uçlarında ve kenarlarında dantel ve boncuk işlemeleri çok sık gördüğümüz bir model olarak genelde alın veya topuz tepesinden başlayarak tercihe göre dirsek boyu veya yerlere kadar uzanan bir tarzda olmaktadır. Şık ve sade bir gelinlik kombini için romantik bir duvak modeli seçimi en iyi tercih olacaktır. Kırık beyaz, ekru ve gümüş tondaki renklerin de sunulduğu bu duvak modellerini çok seveceksiniz.

 

 Romantik duvak modelleri, uzun boyda olduğunda her zaman gelinliğinize çok farklı bir hava katacaktır. Kullandığınız işlemeler ile bu uyuma destek olabilirsiniz. Duvakların kenarlarına işlenen şerit şeklinde ki kurdeleler ile birlikte zayıf görünmeniz de mümkündür. Bu duvaklar uzun boyda olduklarında ayrıca masumiyeti ve şıklığı temsil eder. Zarifliğinin yanında uzun duvakların seçimi çok farklı ama hoş bir detaydır. İçinizi kıpır kıpır eden ve gelinliğinizi tamamlayan bu duvak modellerini özellikle sırt dekolteli veya straplez gelinlik modellerinde tercih etmeniz daha iyi bir seçim olarak öne çıkacak ve sizi rahat ettirecektir. Romantizmin vurgulandığı bu duvaklarda boncuk ve taş işlemeleri yoğun olarak kullanılabilir ve kurdelelerle biye şeklinde detaylar eklenebilir. El işçiliği olan zarif ve ihtişamlı dantellerin yoğun olarak kullanıldığı ve çok yakıştığı bu duvak modelleri, masum duygularınızı yansıtan ve güzelliğinizi zerafetle buluşturmayı başaran önemli bir tamamlayacıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Rahibe Duvağı Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, gelinlik modelleri 2016 ve gelinlik modelleri istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


GüzelGelinlik

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Romantik Duvak Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Özgül dedi ki:

    Romantik duvak modeli özellikle hayallerle süslü hayatları olan gelinlere çok uyum sağlar. Kendini masallar aleminde hissetmek isteyen bayanlar sıkça tercih ederler. Uzun boyuyla büyüleyici bir görüntüsü vardır.

YORUM YAZIN